KONST / Litografier / Färglitografi 13073500
nr 1307 3500
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Färglitografi, Ej signerad, oramat löst blad. Bladets mått: 38x28 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 17 februari 2020
kl 21:02:55
600 kr
800 kr
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall